DOŻYNKI GMINNE NA STADIONIE

30 Sierpnia 2015 r. na stadionie w Margoninie odbędą się  Gminne dożynki, które organizuje  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie.Klub Sportowy Leśnik Margonin organizuje loterię fantową. Do wygrania sporo atrakcyjnych fantów. Nagroda główna to telewizor kolorowy,rower, itp. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy naDożynki Gminne 2015, które odbędą się wniedzielę, 30 sierpnia 2015 r. na Stadionie Miejskim w Margoninie.

DOŻYNKI GMINNE 2015
STADION MIEJSKI W MARGONINIE

godz. 14:00 - Msza św. polowa na stadionie celebrowana przez ks. Proboszcza Rafała Wnuka

godz. 15:00 - Część oficjalna – obrzęd dożynkowy, pobłogosławienie plonów, występ Szamocińskiej Orkiestry Dętej, występy lokalnych chórów (Cantata, Chór UTW), wystawa plonów, rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

godz. 16:00 – Turniej Wymiatacze, poprowadzi prezenter telewizyjny Ireneusz Bieleninik

„Wymiatacze” to wersja hitu telewizyjnego. Nietypowy turniej, w którym rywalizuje ze sobą sześć drużyn. Każda drużyna to cztery osoby powyżej 18 roku życia . Zawodnicy mają do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód, który dostarcza mnóstwo zabawy i śmiechu, zarówno dla oglądającej publiczności jak i startujących zawodników.

• konkurencje dla reprezentantów Miasta i Gminy Margonin, m.in. ścianka wspinaczkowa, podniebne rowery, skakanka gigant, żywy walec
  • zawody MINI STRONGMAN dla dzieci
  • pokazy Marcina Bugajewskiego - akrobaty na rowerze (Mistrz Europy i V-ce Mistrz Świata)
  • podczas turnieju o dobrą muzykę zadba Dj Balu

godz. 20:00 – 00:00 – wspólna biesiada przy muzyce wykonywanej przez nasz margoniński zespół „Przyjaciele” oraz przy muzyce Dj-a SkyndY

• stoiska z tradycyjnymi wyrobami, gastronomiczne, z zabawkami, atrakcje dla dzieci (karuzela, zamki – zjeżdżalnie, trampoliny, itp.).
  • loteria KS Leśnik

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie