HORROR W ŁOBŻENICY

SENIORZY: 17.10.2015 r. ( SOBOTA) GODZ.15:00

POGOŃ ŁOBŻENICA 4 - 3 LEŚNIK MARGONIN

Po bardzo dobrej grze na stadionie lidera Pogoni Łobżenica Leśnik przegrywa to spotkanie 4:3. Pierwszą bramkę zdobywają gospodarze w 24'. Leśnik nie odpuszczał liderowi i w 36' wyrównującą bramkę zdobywa Mieszko Piechocki. Do przerwy wynik remisowy. Po przerwie gospodarze w 48' zdobywają drugiego gola. Leśnik próbuje zdobyć wyrównującą bramkę, ale to gospodarze wyprowadzają kontrę i w 59' zdobywają trzecią bramkę. Zawodnicy Leśnika grają do końca i w 68' Szymon Nejman zdobywa dla Leśnika drugą bramkę. W 80' ponownie Szymon Nejman pięknym strzałem pokonuje bramkarza i doprowadzamy do remisu. Chwilę później mogliśmy prowadzić, ale bramkarz po trzech dobitkach naszych zawodników broni znakomicie. Niestety w 87' gospodarze strzelają czwartą bramkę ( wiele osób twierdziło że zawodnik, który strzelał był na spalonym). Mecz się kończy naszą porażką,ale zawodnicy Leśnika nie mogą się wstydzić dzisiejszego meczu bo zagrali bardzo dobry mecz,tylko niestety,ciągle brakuje punktów.