JAK GRAŁY NASZE DRUŻYNY

LIGA OKRĘGOWA

LEŚNIK MARGONIN 1 - 3 POLONIA PIŁA

Nie udał się kolejny mecz naszej drużynie,która przegrała z zespołem Polonii Piła 1:3. Zespół nasz zagrał słabe spotkanie.Polonia już w 15' zdobyła pierwszą bramkę. W 32' tracimy drugą bramkę. W 44' po dośrodkowaniu Filipa Gimzickiego Mieszko Piechocki zdobywa gola dla Leśnika i do przerwy przegrywamy 1:2. W 71' Piła zdobywa trzecią bramkę i przegrywamy to spotkanie 1:3.We wtorek kolejny ligowy mecz w Kaczorach ( awansem z 26 września).

TRAMPKARZE

LEŚNIK MARGONIN 3 - 1 SOKÓŁ SZAMOCIN

Szamocinianie pierwsi wychodzą na prowadzenie.Kilka minut później Kacper Stefaniak oprowadza do remisu. W drugiej połowie Smardzewski Kacper zdobywa dwie bramki i Leśnik wygrywa to spotkanie 3:1.

JUNIOR MŁODSZY

WŁÓKNIARZ OKONEK 1 - 5 LEŚNIK MARGONIN

Po dwóch bramkach Tobiasza Janiszewskiego i dwie bramki Sebastiana Górzyńskiego oraz 1 x  Kacpra Walczaka juniorzy wygrywają w Okonku 1:5. Drużyna Leśnika po trzech kolejkach zajmuje I miejsce w tabeli.

ORLIKI - TURNIEJ ( Rozegrany w Margoninie ul. polna 6 )

10. Zamek Gołańcz   - Nielba Wągrowiec   0:3 Walkower

Drużyna z Gołańczy nie wstawiła się na Turniej.

Następny turniej zaplanowany w Kobylcu 4.10.2015 r. ( organizator Nielba Wągrowiec)