KOLEJNA PORAŻKA

Niestety,ponosimy kolejną porażkę,tym razem  w Kaczorach.Początek był obiecujący. W 36' za rękę przed polem karnym, sędzia dyktuje dla nas rzut wolny.Do piłki podchodzi Szymon Nejman i zdobywa piękną bramkę dla naszego zespołu. W 42' Patryk Krumrey wdarł się w pole karne i został skoszony przez zawodnika gospodarzy. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na "wapno". Bramkę zdobywa Marek Wieczorkowski i prowadzimy 2:0. Minutę później to gospodarze strzelają z rzutu karnego kontaktowego gola i do przerwy schodzimy z jednobramkową zaliczką. Po przerwie w 48' gospodarze doprowadzają do wyrównania.W 57' strzelają nam trzecią bramkę i wychodzą na prowadzenie. 70' , to kolejne zagranie ręką zawodnika gospodarzy i rzut wolny dla nas, którego na gola zamienia Paweł Smykowski.Niestety w 86' zespół Zjednoczonych zdobywa czwartą bramkę i wygrywa całe spotkanie 4:3.