PORAŻKA KTÓREJ NIE POWINNO BYĆ

4.06.2015 r. ( CZWARTEK ) GODZ.17:00

SPARTA SZAMOTUŁY 5 - 4 LEŚNIK MARGONIN

sędzia: Michał Waskowski (Komorniki)

Jak można przegrać prowadząc po 15 minutach 3:0. Jednak można. Kilka dni temu podobna sytuacja w meczu z Międzychodem,gdzie po 25 minutach prowadziliśmy 3:1,to jednak przegraliśmy 4:9. Tak było i dzisiaj, po bramkach w 3',12' i 15' Pawła Kurnika prowadziliśmy 3:0. Do przerwy daliśmy sobie wbić dwie bramki i zrobiło się 3:2. Na początku drugiej połowy w 49 i 53 minucie gospodarze strzelają dwie bramki i wychodzą na prowadzenie 4:3. Kilka minut później, bo w 56' Paweł Kotowicz doprowadza do remisu. W 74' gospodarze wychodzą na prowadzenie i tak zostaje do końca meczu. Właśnie w taki sposób przegrywa się wygrane mecze. Spadamy do klasy okręgowej. Prędzej czy później musiało to nastąpić,nikt nie ma miejsca zagwarantowanego na długie lata. Leśnik nieprzerwanie grał w IV lidze 9 sezonów. Najlepszym sezonem był sezon 2010/2011,gdzie Leśnik zajął w tabeli 3 miejsce. Potem było już tylko gorzej. Trzeba zadać sobie pytanie,co dalej,czy po spadku będzie stać Leśnika grać nawet w okręgówce, bo z takim budżetem to raczej nie.

KS 1920 Mosina 0 - 3 Pelikan Niechanowo / Krzysztof Banasiuk, Łukasz Chodnicki, Bartosz Ciszak (Poznań)
Płomień Przyprostynia 1 - 2 Mieszko Gniezno / Robert Pawlicki, Mateusz Murawski, Maciej Bauer (Poznań)
Sparta Oborniki Wlkp. 0 - 2 Lubuszanin Trzcianka / Katarzyna Lisiecka - Sęk (Poznań)
Warta Międzychód 1 - 4 Iskra Szydłowo / Michał Arentewicz (Piła)
Wełna Skoki 2 - 3 Huragan Pobiedziska / Jakub Wawrzon (Piła)
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 1 Grom Plewiska / Michał Szmytke (Poznań)
Lechia Kostrzyn 2 - 5 GKS Dopiewo / Rafał Pater (Poznań)