TRAMPKARZE I MŁODZICY PO SEZONIE

Grupa trampkarzy i młodzików zakończyła sezon rozgrywkowy 2014-2015.

Trampkarze prowadzeni przez trenera Ryszarda Grelę zakończyli rozgrywki na II miejscu tuż za Polonią Chodzież. W 16 meczach zdobyli 40 punktów. Odnieśli 13 zwycięstw - 1 remis ( z Wełną Skoki) - 2 porażki ( z Polonią Chodzież). Zdobyli 96 bramek tracąc tylko 15 ( najmniej w lidze).Najwięcej bramek dla drużyny zdobył Sebastian Górzyński - 47 ( w 15 meczach, co daje 3,13 bramki na mecz), drugi na liście strzelców znalazł się Stefaniak Kacper z 10 bramkami.

Młodzicy prowadzeni przez trenera Pawła Smykowskiego zakończyli rozgrywki na 4 miejscu zdobywając 25 punktów. Odnieśli 8 zwycięstw - 1 remis - 5 porażek. Zdobyli 41 bramek tracąc przy tym 24 gole. Najlepszym strzelcem drużyny został Dominik Witkowski trafiając do bramki 14 razy, drugi był Oliwier Reinke z 7 bramkami.