w rezerwie jeszcze byli: Wiśniewski ,Łabiszak.

Skład Lechii: Sobel - Piotrowski, Kotarski, Borys, Budziałowski (53' Leda), Pietrzak, Grajewski *81' Dudok), Wiąz, Nejman, Rydlewski (73), Stawiarski (65' Halasz)

KKS 1922 Lechia Kostrzyn - Leśnik Margonin 7:2 (2:1)
4:2 Rafał Wiąz (70)
5:2 Mateusz Grajewski (80)
6:2 Kamil Kapałczyński (83)
7:2 Rafał Wiąz (90)

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1 i nie wskazywało nic że Leśnik po raz kolejny wyjedzie z bagażem bramek.Zaraz po początku drugiej połowy  Nitzke Bartłomiej  doprowadza do remisu. Później to już do bramki trafiali gospodarze. Niestety po 9-ciu sezonach nieprzerwanej gry w IV lidze zbliżamy się do spadku do ligi okręgowej. Agonia Leśnika trwa już od jakiś trzech lat i niestety, kiedyś to musiało nastąpić. Szkoda