WYSOKA WYGRANA Z OKONKIEM

10.10.2015 r. godz. 15:00

LEŚNIK MARGONIN 4 - 1 WŁÓKNIARZ OKONEK

Leśnik w końcu wygrał swój mecz w lidze okręgowej pokonując Włókniarz Okonek 4:1. Mecz rozpoczął się zdecydowaną przewagą Leśnika. W 8 '  bramkę zdobył Rafał Gimzicki po podaniu Pawła Smykowskiego. W ciągu kilku następnych minut Leśnik miał trzy kolejne sytuacje do strzelenia bramki,ale skuteczność zawodziła. W 35' po dalekim rajdzie Filipa Gimzickiego prawą stroną boiska, który dośrodkował w pole karne do czekającego   Patryka Ludowicza, który nie miał problemów z pakowaniem piłki do bramki. Po przerwie kilka sytuacji przeprowadzili goście,ale nasz bramkarz spisywał się bardzo dobrze. W 52' oraz 60' ponownie Patryk Ludowicz wpisuje się na listę strzelców. i wygrywamy ten mecz 4:0. W 90' goście zdobywają bramkę i cały mecz kończy się wynikiem 4:1 Za tydzień czeka nas  ciężki mecz z liderem Pogonią Łobżenica.

...............................................................................................................................................................................

Juniorzy młodsi pauzują w swojej grupie, a trampkarze mają przełożony mecz z Zamkiem Gołańcz na wtorek - 13.10.2015 godz. 16:00 na stadionie Leśnika.