ZWYCIĘSTWO NAD TRZEMESZNEM

16.05.2015 r. godz.16.00

LEŚNIK MARGONIN 3 - 2  ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

sędziują: Michał Waskowski (Kałków) W. Kaczmarek, Łondka

Jest pierwsze zwycięstwo w tej rundzie. Leśnik pokonał trzecią drużynę tabeli,co jest dużą niespodzianką. Zespół Trzemeszna przyjechał bez kilku podstawowych zawodników,którzy  pauzowali za kartki. Zaczęło się pomyślnie już w 7 minucie,gdzie Szepielak dośrodkował w pole karne i Paweł Kurnik zdobywa bramkę dającą prowadzenie.Później kilka groźnych sytuacji stworzyła sobie drużyna Zjednoczonych,ale bez powodzenia.W 27 minucie po wykonanym rzucie rożnym przez Pawła Kotowicza, Dawid Poznański zdobywa drugiego gola i do przerwy schodzimy z dwubramkową zaliczką.Druga połowa to ataki gości na naszą bramkę,ale to my w 58 minucie po wrzuceniu w pole karne piłki dopada do niej Sebastian Szepielak i prowadzimy 3:0.Później odpowiednio w 64 i 68 minucie to goście zdobywają dwie bramki i zrobiło się 3:2 i tak zostało już  do końca meczu. Za tydzień kolejny ciężki pojedynek w Skokach,