Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
0:2
Pogoń Łobżenica
1922 Lechia Kostrzyn
2:0
Concord Murowana Goślina
GKS Vitcovia Witkowo
0:1
Huragan Pobiedziska
OTPS Winogrady Poznań
0:1
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
1:2
Iskra Szydłowo
Płomień Połajewo
1:0
Korona Stróżewo
Błękitni Wronki
0:2
Leśnik Margonin
Wełna Skoki
7:0
Sparta Złotów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:0
Błękitni Wronki
Huragan Pobiedziska
7:0
OTPS Winogrady Poznań
GLKS Wysoka
3:1
Concord Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Wełna Skoki
Sparta Złotów
1:2
Płomień Połajewo
Pogoń Łobżenica
1:1
GKS Vitcovia Witkowo
Sparta Oborniki
2:1
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
4:1
Leśnik Margonin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
2:1
GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz
2:0
Iskra Szydłowo
Sparta Złotów
2:1
Leśnik Margonin
GKS Vitcovia Witkowo
1:2
Sparta Oborniki
OTPS Winogrady Poznań
2:1
Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska
5:3
Concord Murowana Goślina
Płomień Połajewo
3:5
1922 Lechia Kostrzyn
Błękitni Wronki
1:2
Korona Stróżewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
1:1
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
4:1
GKS Vitcovia Witkowo
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
Leśnik Margonin
Sparta Złotów
4:4
Błękitni Wronki
Sparta Oborniki
1:1
OTPS Winogrady Poznań
Huragan Pobiedziska
1:1
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
0:1
Płomień Połajewo
Concord Murowana Goślina
1:0
Pogoń Łobżenica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:2
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
1:3
Concord Murowana Goślina
GKS Vitcovia Witkowo
0:1
Iskra Szydłowo
OTPS Winogrady Poznań
4:2
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
1:3
Sparta Złotów
Płomień Połajewo
2:0
Huragan Pobiedziska
Błękitni Wronki
1:3
1922 Lechia Kostrzyn
Wełna Skoki
2:1
Pogoń Łobżenica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
4:6
Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz
2:1
Concord Murowana Goślina
1922 Lechia Kostrzyn
1:2
Korona Stróżewo
Sparta Oborniki
5:1
Wełna Skoki
Iskra Szydłowo
2:0
Sparta Złotów
Huragan Pobiedziska
2:4
Leśnik Margonin
GLKS Wysoka
3:0
Błękitni Wronki
GKS Vitcovia Witkowo
1:1
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:2
Pogoń Łobżenica
Korona Stróżewo
0:3
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
5:3
Zamek Gołańcz
Sparta Złotów
5:2
1922 Lechia Kostrzyn
OTPS Winogrady Poznań
0:1
Iskra Szydłowo
Płomień Połajewo
0:2
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
2:0
Huragan Pobiedziska
Concord Murowana Goślina
2:2
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Zamek Gołańcz
1:1
Płomień Połajewo
Wełna Skoki
10:0
GKS Vitcovia Witkowo
Sparta Oborniki
4:1
Leśnik Margonin
OTPS Winogrady Poznań
5:1
Concord Murowana Goślina
Huragan Pobiedziska
6:2
Korona Stróżewo
GLKS Wysoka
1:1
Sparta Złotów
Błękitni Wronki
1:4
Pogoń Łobżenica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
0:2
GLKS Wysoka
Leśnik Margonin
0:3
Zamek Gołańcz
Korona Stróżewo
1:1
Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki
3:5
OTPS Winogrady Poznań
Sparta Złotów
0:3
Huragan Pobiedziska
Płomień Połajewo
7:3
GKS Vitcovia Witkowo
Błękitni Wronki
0:4
Sparta Oborniki
Concord Murowana Goślina
0:0
Iskra Szydłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
2:2
GLKS Wysoka
Zamek Gołańcz
1:4
Błękitni Wronki
Sparta Złotów
2:4
Pogoń Łobżenica
Concord Murowana Goślina
1:1
Wełna Skoki
Sparta Oborniki
4:3
Korona Stróżewo
OTPS Winogrady Poznań
0:2
Płomień Połajewo
Huragan Pobiedziska
2:3
1922 Lechia Kostrzyn
GKS Vitcovia Witkowo
1:2
Leśnik Margonin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
1:6
OTPS Winogrady Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
4:1
Pogoń Łobżenica
Korona Stróżewo
2:5
Zamek Gołańcz
Sparta Złotów
3:1
Sparta Oborniki
Wełna Skoki
2:2
Iskra Szydłowo
Błękitni Wronki
2:2
GKS Vitcovia Witkowo
Płomień Połajewo
1:6
Concord Murowana Goślina
GLKS Wysoka
0:3
Huragan Pobiedziska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Huragan Pobiedziska
Zamek Gołańcz
- : -
Sparta Złotów
Wełna Skoki
- : -
Płomień Połajewo
GLKS Wysoka
- : -
Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
Korona Stróżewo
Concord Murowana Goślina
- : -
Leśnik Margonin
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Błękitni Wronki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Zamek Gołańcz
Leśnik Margonin
- : -
Wełna Skoki
Korona Stróżewo
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Sparta Złotów
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Huragan Pobiedziska
- : -
Pogoń Łobżenica
Płomień Połajewo
- : -
Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka
- : -
Sparta Oborniki
Błękitni Wronki
- : -
Concord Murowana Goślina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Pogoń Łobżenica
Zamek Gołańcz
- : -
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
- : -
Huragan Pobiedziska
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Sparta Złotów
Concord Murowana Goślina
- : -
Korona Stróżewo
Wełna Skoki
- : -
Błękitni Wronki
Płomień Połajewo
- : -
Leśnik Margonin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
OTPS Winogrady Poznań
Leśnik Margonin
- : -
Iskra Szydłowo
Korona Stróżewo
- : -
Wełna Skoki
Sparta Złotów
- : -
Concord Murowana Goślina
Sparta Oborniki
- : -
Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska
- : -
Zamek Gołańcz
GLKS Wysoka
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Błękitni Wronki
- : -
Płomień Połajewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
- : -
Błękitni Wronki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości