KURA X 2,LEŚNIK ZWYCIĘSTWO MA

KURA X 2,LEŚNIK ZWYCIĘSTWO  MA

Na bardzo ciężkim terenie Leśnik odniósł bardzo ważne zwycięstwo w Okonku Po pierwszej połowie nie było wesoło,bo przegrywaliśmy 1:0 po stracie bramki w 36'. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli z wiarą że te mecz można wygrać. W 58' po zagraniu ręką w polu karnym przez zawodnika gospodarzy, sędzia dyktuje rzut karny. Bramkę z "11' zdobywa Paweł Kurnik i doprowadzamy do remisu. W 82' po asyście Karola Troczyńskiego Paweł Kurnik zdobywa drugą bramkę dla naszego zespołu i w ten sposób trzy punkty wędrują na korzyść Leśnika. Wg. statystyk od 2006 r. była to 100 i 101 bramka Pawła Kurnika w pierwszej drużynie Leśnika.

Następny mecz Leśnika, to derby z Szamocinem w sobotę 20 maja o godz. 13:00 w Margoninie.

ZAPRASZAMY .

Młodziki w dniu wczorajszym pokonali Sokół Mieścisko 4:2.

Drużyna Orlików w turnieju w Margoninie odniosła zwycięstwa z  Miasteczkiem Krajeńskim 3:1, Soccerem Piła 2:0, Kaczorami 2:1, Dziembowem 1:0,oraz jedna porażka z Szamocinem 0:1.