PODSUMOWANIE RUNDY DRUŻYN LEŚNIKA

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ DRUŻYN LEŚNIKA MARGONIN

SENIORZY

Po rundzie jesiennej zespół Leśnika Margonin zajmuje 9 miejsce z 16 punktami.

Seniorzy odnieśli 5 zwycięstw( trzy u siebie, 2 na wyjeździe) 1 remis i 6 porażek

Bramki zdobyte 40 ( Orkan Śmiłowo 43) , Bramki stracone 38 ( najwięcej straconych)

Bramki zdobyte u siebie 18

Bramki zdobyte na wyjeździe 22( najwięcej z wszystkich drużyn)

Żółte kartki ( drużyna) 30

Najwięcej strzelonych bramek - Paweł Kurnik - 16 ( prowadzi w klasyfikacji strzelców w grupie płn).

Szymon Nejman - 7, Tobiasz Janiszewski - 5, Szepielak Sebastian - 5.

Najwięcej Asyst - Nejman Szymon - 8, Troczyński Karol - 7, Kurnik Paweł - 6.

Klasyfikacja Kanadyjska - Paweł Kurnik - 22 punkty, Nejman Szymon 15, Karol Troczyński - 9.

Najwięcej żółtych kartek - Piechocki Mieszko - 6, Górzyński Mateusz i Janiszewski Tobiasz po 5.

Najwięcej minut na boisku -Patryk Krumrey 1080 minut ( wszystkie 12 meczów po 90 minut)

Ratajczak Patryk 973 minuty ( 11 meczów), Troczyński Karol 946 minut ( 10 meczów).

JUNIOR MŁODSZY

Drużyna Juniorów młodszych po rundzie jesiennej zajmuje 8 miejsce z 7 punktami.

zdobytych bramek 11,straconych 69.

Juniorzy zwyciężyli w 2 meczach ( z Polonią Leszno u siebie 3:0 oraz z Polonią Środa Wlkp 1:0)

Remis z Nielbą Wągrowiec 1:1

Porażek 11

Najwięcej bramek : Górzyński Sebastian - 7, Walczak Kacper 2, Hermaszewski Jakub oraz Stefaniak Kacper po 1.

Najwięcej żółtych kartek: Walczak Kacper 4, Zagrodnik Jakub 3.

Najwięcej minut na boisku: Zagrodnik Jakub - 1113 ( 14 meczów),

Kościański Mariusz - 1102 minuty( 14 meczów)

Januchowski Patryk 1081 minut( 14 meczów)

MŁODZIK

Drużyna gr. młodzik po rozegranych 10 spotkaniach zajmuje 5 miejsce z 9 punktami.

3 zwycięstwa i 7 porażek, strzelonych bramek 19,straconych 49.