ZWYCIĘSTWO NA CIĘŻKIM TERENIE

Leśnik wywozi trzy punkty z ciężkiego terenu. Mecze z Okonkiem są zawsze twarde i wyrównane.

Wczorajszy mecz rozpoczął  się bardzo dobrze dla naszego zespołu, bo już w 2' Karol Troczyński wspaniale obsłużył Huberta Wenikajtysa ( powrót po kilku latach do Leśnika,ostatnio Avia Kamionki), który bezproblemowo pokonuje bramkarza i wychodzimy na prowadzenie. W 11' gospodarze doprowadzają do remisu. I połowa kończy się wynikiem remisowym. W 46' za Krystiana Kucnera wchodzi Mieszko Piechocki. W 47' Hubert Wenikajtys dośrodkowuje piłkę w pole karne do nadbiegającego Sebastiana Górzyńskiego,który głową zdobywa prowadzenie dla naszego zespołu.Gra momentami była bardzo twarda,nikt nie odstawiał nogi. Najbardziej poniewieranym zawodnikiem był Janczewski Cezary

( pozyskany przez Leśnika z " Wielkopolska" Komorniki),który rozegrał dobre spotkanie. Od 70' Leśnik gra w osłabieniu,po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić Niepolski Cyprian. W 79' za Wojtka Wylegałę wchodzi Tobiasz Janiszewski, który siedem minut później po zamieszaniu w polu karnym zdobywa bramkę i prowadzimy 1:3. Trzy minuty później gospodarze doprowadzają do 2:3. W 89' Walczak Patryk zmienia Sebastiana Górzyńskiego.Sędzia doliczył jeszcze pięć minut do regulaminowego czasu gry. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry z boiska wylatuje jeszcze zawodnik gospodarzy po drugiej żółtej kartce. Wynik do końca się nie zmienia i Leśnik wywozi z ciężkiego terenu trzy punkty.

We wtorek 15 sierpnia o godz.14:oo kolejny mecz Leśnika. Przeciwnikiem będzie Sokół Damasławek, z którym drużyna Leśnika spotkała się jeszcze ponad 6 lat temu w IV lidze 7 maja 2011 r. gdzie przegraliśmy 2:0.