ZWYCIĘSTWO W DERBACH PO CIĘŻKIM MECZU

Po bardzo ciężkim,wyrównanym meczu pokonujemy Polonię  Chodzież  3:1. Zaczęło się źle,bo już w 3 minucie tracimy bramkę. 5 minut później po wykonywanym rzucie rożnym przez Mieszka Piechockiego bramkę głową zdobywa Sebastian Górzyński i doprowadzamy do remisu. W następnych minutach Poloniści mieli dwie znakomite sytuacje na zdobycie bramki,ale nasz bramkarz Mateusz Kaczmarek popisał się wspaniałymi interwencjami.Do przerwy wynik utrzymał się remisowy. W drugiej połowie trwała dalej zacięta walka o każdą piłkę. W 67' wprowadzony pięć minut wcześniej Kacper Stefaniak trafia piłką w słupek, dopada do niej Sebastian Górzyński i wychodzimy na prowadzenie. Chodzieżanie nie zamierzali się poddawać,stwarzali groźne sytuacje. Gdy już wszyscy czekali na koniec meczu w 89' Kapitalnym uderzeniem popisał się Hubert Wenikajtys, który wyprowadza Leśnika na 3:1. Takim wynikiem kończy się to ciężkie spotkanie,mamy kolejne trzy punkty.

Za tydzień mecz w Margoninie ze Stellą Białośliwie.