Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

25.03.2018

W meczu 19 kolejki Warta pewnie pokonała Huragan Pobiedziska 0:3 W pierwszej połowie zespół Huraganu ani razu nie zagroził bramce strzeżonej w tym meczu przez Gracjana Kłosa. Dopiero w 42' Bartosz Nowak pokonuje bramkarza Huraganu i do przerwy mimo kilku znakomitych sytuacji warciarzy wynik się nie zmienia. Po przerwie po dwóch bramkach Jakuba Budzynia Nasz zespół pieczętuje zwycięstwo i wywozi cenne trzy punkty i wskakuje na pozycje v-ce lidera czwarto ligowych rozgrywek. W Wielką Sobotę zaplanowane jest spotkanie z Orłami Pniewy ale najprawdopodobniej ten mecz się nie odbędzie z powodu wycofania się zespołu z Pniew. Najbliższy mecz na stadionie miejski w Międzychodzie odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia o godzinie 16:00 a gościć będziemy lidera z Gniezna. Serdecznie zapraszamy kibicujmy Naszym.